Ostrze zdrajcy - news premierowy

Witajcie kochani, dzisiaj mam dla was trzeci fragment słuchowiska rewelacyjnej książki Ostrze zdrajcy Sebastiana de Castella. Historia Falcia, Kesta i Brastiego jest nietuzinkowa i jak dla mnie jest jedną z lepiej zapowiadających się serii fantasy. Opowieść o trzech muszkieterach wciąga od pierwszych stron i apetyt rośnie w miarę czytania. Zachęcam do zapoznania się z trailerem i mini audiobookiem.

  
Wielkie Płaszcze. Sędziowie, bohaterowie... zdrajcy?
Król nie żyje, Wielkie Płaszcze rozwiązano, a Falcio val Mond i jego towarzysze Kest i Brasti skończyli jako straż przyboczna szlachcica, który na domiar złego nie chce im płacić. Ale mogło być gorzej – ich chlebodawca mógłby leżeć martwy, podczas gdy oni musieliby bezradnie patrzeć, jak zabójca podrzuca fałszywe dowody wikłające ich w morderstwo. Chwileczkę… Przecież to właśnie się zdarzyło!
W najbardziej zepsutym mieście świata zawiązuje się spisek koronacyjny, a to oznacza, że wszystko, o co walczą Falcio, Kest i Brasti, może lec w gruzach. Jeśli tych trzech zechce przeciąć intrygę, ocalić niewinnych i wskrzesić Wielkie Płaszcze, będą musiały wystarczyć im rapiery w dłoniach i obszarpane skórzane odzienie. Dziś bowiem każdy arystokrata jest tyranem, każdy rycerz – bandytą, a jedyne, czemu można ufać, to ostrze zdrajcy.


„Szalony taniec walk, spisków i zaskakujących zwrotów akcji”.
Dave Duncan, bestsellerowy pisarz fantasy

„Piekielnie dobra książka”.
Conn Iggulden, autor bestsellerowej serii Imperator

Zapraszam was do posłuchania trzeciego fragmentu słuchowiska.

https://www.youtube.com/watch?v=z230nmAXQYA&feature=youtu.be

Oprócz słuchowiska, wydawnictwo Insignis przygotowało dla nas nie lada gratkę. Mianowicie trailer Ostrza, który można obejrzeć klikając w ikonkę yt poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=LFcRDwQ19IE&feature=youtu.be


Agnieszka

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty