"Bullet Book - Bądź pięknie zorganizowana" i "Twój rok z bullet bookiem" od wyd. InsignisModa na Bullet Journale trwa w najlepsze. Z ogromnym podziwem oglądam wszystkie planery/bullety, których zdjęcia znajduję w Internecie. Przeglądając te wszystkie piękne prace zrodziła się we mnie nuta zazdrości. Moje zdolności manualne pozostawiają wiele do życzenia i mimo chęci i ćwiczeń nie udało mi się stworzyć czegoś z czego byłabym chociaż w jakimś stopniu zadowolona. Na przeciw moim oczekiwaniom i potrzebom wyszło wydawnictwo Insignis, które wyszło ze wspaniałą inicjatywą dla ludzi takich jak ja. Mianowicie 8 listopada premierę będą miały dwie wspaniałe książki "Bullet Book - Bądź pięknie zorganizowana" i "Twój rok z Bullet Bookiem". 

Bullet Book - Bądź pięknie zorganizowana to notes, organizer, sekretarzyk i towarzysz, który pomoże w ciekawy sposób zapanować i zaplanować nasze życie. Największym atutem tego planera jest to, że można zacząć go prowadzić w każdej chwili. Dla mnie BB jest wspaniałym pomysłem i zbawieniem. Mam nadzieję, że uzupełniając go sumiennie wyrobię w sobie nowe nawyki. W środku znajdziemy piękne grafiki i motywujące cytaty, które umilą nam chwile spędzone na zapełnianiu organizera. Dziennik daje nam możliwość poznania samych siebie, przesuwania własnych granic. Polecam uzupełniać planer ołówkiem, ponieważ łatwiej będzie wprowadzać ewentualne zmiany.


Twój rok z Bullet Bookiem z kolei nie jest notesem czy organizerem. Nazwałabym go kopalnią pomysłów na to jak prowadzić swój Bullet Book czy Bullet Journal. Ta książka pomoże nam wdrożyć się w organizowanie naszego życia. Jest nowym początkiem, który może zamienić się we wspaniałą przygodę.

Czy polecam? Oczywiście, ponieważ obie te książki są dla mnie absolutnie rewelacyjnym pomysłem. Ich oprawa cieszy oko, a wnętrze jest niezwykle pomocne podczas tworzenia własnego organizera. Czegoś takiego brakowało na naszym rynku wydawniczym. Na pewno wkrótce będziecie mogli podziwiać efekty i postępy jakie poczyniłam w pisaniu, rysowaniu, planowaniu i organizowaniu życia. Po więcej informacji serdecznie zapraszam na mój Instagram.

Za egzemplarze do recenzji serdecznie dziękuję:
Agnieszka

Komentarze

 1. Również otrzymałam je i stwierdzam, że to genialna sprawa! To prawda, że jeszcze czegoś takiego u nas nie było. Motywuje do bycia zorganizowanym. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wolę jednak sama wszystko tworzyć od zera, sama wszystko wymyślać, bo to część frajdy, ale powyższe BB, to świetna sprawa dla osób, które nie do końca się w tym odnajdują.
  Ten złoty jest przepiękny! :D
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Idąc z duchem czasu (i kompletnym brakiem zdolności manualnych) popełniłam zakup BB bądź pięknie zorganizowana. Nie żałuję, nie zawsze z niego korzystam ale w niektórych sytuacjach się bardzo przydaje. Taki planer pomaga w organizacji lepiej niż zwykły kalendarz.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty